שאלות נפוצות

מידע כללי

מה קורה אם אני לא מצליח לצאת בזמן?

בקווסט מאסטר אנו שמים דגש על החוויה ונעשה כל שביכולתנו על מנת שתהיה לכם חוויה מדהימה. לכן, במהלך המשחק המפעיל עוקב אחר התקדמותכם ובמידת הצורך יציע לשחקנים רמזים אשר יסייעו לכם לסיים את המשחק בהצלחה.

מהו גודל הקבוצה המומלץ למשחק?

המלצתנו היא קבוצה של לפחות ארבעה שחקנים, אך כמובן שגודל הקבוצה האופטימלי תלוי גם בדינמיקה בין השחקנים בקבוצה, בנסיונם בחדרי בריחה אחרים ובשיתוף הפעולה ביניהם. בכל מקרה, לכל חדר יש את מינימום השחקנים הנדרש ולכן יש לוודא שגודל הקבוצה שלכם מתאים לחדר אליו אתם הולכים.

האם יש צורך בידע או נסיון מוקדם?

אין צורך בידע קודם, כל מה שדרוש לפתרון החידות נמצא איתכם בתוך החדר. נסיון קודם בחדרי בריחה גם הוא לא הכרחי (אך ודאי לא יזיק...), אם תישמעו להוראות המפעיל ההצלחה שלכם בחדר מובטחת גם אם זהו החדר הראשון שלכם.

למי מתאימים החדרים?

החדרים מתאימים לזוגות, משפחות, קבוצות חברים ולכל אחד או אחת שרוצים לאתגר את המוח, כמו גם לחברות ולארגונים שמעוניינים לבחון את היצירתיות ואת שיתוף הפעולה של העובדים כשהם משחקים יחד.
לתשומת לבכם, גיל המינימום לקווסט ציד מכשפות הוא 7, ועד גיל 14 הכניסה היא בליווי מבוגר.
לקווסט במעמקי האדמה הכניסה היא מגיל 7, ואין צורך בליווי מבוגר מכיוון שכחלק מהמשחק יש מפעיל-שחקן שנוכח בתוך הקווסט ויוכל לשמש כמבוגר האחראי במשחק במידת הצורך.
בשני הקווסטים אסורה הכניסה מתחת לגילאים הרשומים, גם לא באמצעות מנשא או עגלה.

איך אדע אם החדר אליו אני רוצה ללכת מתאים לי?

כל אחד מהקווסטים שלנו מדורג לפי שלושה מדדים: רמת קושי, רמת פחד ושיתוף פעולה. בכל מדד ישנן חמש רמות מ-1 ועד 5. למתחילים אנו ממליצים להגיע לחדרים בהם רמת הקושי אינה עולה על 3, ובכל הקשור לפחד ושיתוף פעולה – זה כבר בידיים שלכם... בכל מקרה, המפעיל רואה אתכם במהלך כל המשחק והוא ידאג שגם שחקנים ללא נסיון קודם יקבלו חוויה בלתי נשכחת.

מתי צריך להגיע?

בעת הזמנת המשחק, יהיה עליכם לבחור את שעת תחילת המשחק מבין האפשרויות המוצעות. כל איחור מעבר לשעה הרשומה עלול להביא לקיצור זמן המשחק שלכם, ואף לביטול המשחק במקרה של איחור משמעותי, עפ"י התקנון.
אנו ממליצים בחום להקדים ולהגיע כ5-10 דקות לפני השעה הרשומה ואנו ערוכים לקבלכם גם אם תקדימו מעבר לכך - עומד לרשותכם חדר המתנה ממוזג ופרטי עבורכם, עם כיבוד ושתיה, והוא מבודד אקוסטית מפני "ספויילרים". לכן, הרגישו חופשי להקדים בכמה שתרצו, אך מומלץ בחום להקדים לפחות בכמה דקות, ובכל מקרה אין לאחר על מנת שזמן המשחק שלכם לא ייפגע.

תשלומים

כיצד מתבצע התשלום?

ניתן לשלם במקום באמצעות כרטיס אשראי או מזומן בלבד.

כמה עולה המשחק?

עלות המשחק משתנה מחדר לחדר וכן לפי מספר השחקנים בקבוצה, פירוט מלא של המחירים ניתן למצוא בדף החדר המבוקש. בנוסף ישנן הנחות קבועות וכן מבצעים מתחלפים, אותם ניתן לראות בדף מבצעים והנחות.

למי מגיעה הנחה?

קווסט מאסטר מעניקה מגוון מבצעים והנחות לקהל לקוחותיה, פירוט מלא ניתן למצוא בדף מבצעים והנחות.

האם יש הנחה לקבוצות גדולות?

כן, בכל קווסט שתבחרו ככל שיש יותר שחקנים בקבוצה כך המחיר לכל שחקן בחדר הוא נמוך יותר. את פירוט המחירים המלא תוכלו למצוא בדף החדר המבוקש.
בנוסף, כשמדובר בקבוצות גדולות במיוחד, למשל ועדי עובדים וארגונים, ניתן לפנות אלינו ונוכל לספק הצעת מחיר אטרקטיבית למספר משחקים ברצף.

מהי מדיניות הביטולים?

כאשר אתם מבצעים הזמנה אנו משריינים את החדר במיוחד עבורכם ביום ובשעה שביקשתם, לכן אי-הגעה שלכם ללא התראה מספקת מראש תסב לנו נזק כספי.
על מנת למנוע מצב זה, במהלך הזמנת החדר תתבקשו להזין פרטי כרטיס אשראי לבטחון, שישמש אותנו לגביית דמי ביטול בסך 100 שקלים במקרה של ביטול פחות מ24 שעות לפני תחילת המשחק, בהתאם לתקנון.
את הודעת הביטול ניתן למסור באמצעות השירות הטלפוני, באמצעות סמס, באמצעות דוא"ל או בטופס יצירת קשר באתר.