למה קווסט מאסטר

בגלל החידות

חידות מקוריות ויצירתיות

הקווסטים שלנו מלאים חידות משלל סוגים, שיאתגרו הן את היכולות הלוגיות שלכם והן את היצירתיות הטכנית שלכם, ומאמצים רבים הושקעו בפיתוח חידות ייחודיות שתמצאו רק אצלנו. מגוון החידות מבטיח שכל שחקן בחדר יוכל לתרום מכשרונו על מנת לקדם את הקבוצה כולה בדרך אל הנצחון.

טכנולוגיה ללא מנעולים

כל החידות שלנו הן טכנולוגיות לחלוטין, ולא תמצאו אצלנו אפילו מנעול פיזי אחד - לא מנעולי קודים של ספרות או אותיות ולא ציד מפתחות מייגע. כל החידות הן טכנולוגיות, בכל הקווסטים שלנו, בלי יוצא מן הכלל.

התאמה לרמות קושי

בין אם זו הפעם הראשונה שלכם בחדר בריחה, ובין אם כבר יש לכם רזומה של עשרות חדרים מאחוריכם, לקווסט מאסטר יש מה להציע לכם! הקווסטים שלנו מותאמים לכל רמות הנסיון, על מנת שכל אחד מכם יוכל לחוות את האתגר ואת הסיפוק שבלפתור את החדר בכוחות עצמכם!

בגלל האווירה

להרגיש בתוך סרט

התפאורה בחדרים שלנו בנויה כולה מחומרי הגלם הטובים ביותר, ונבנתה בשיתוף עם אדריכל מקצועי. מערכות השמע האיכותיות שלנו יכתיבו את האווירה, והאפקטים הייחודיים יבטיחו חוויה בלתי נשכחת.

טכנולוגיה מתקדמת

המפתח לאווירה משכנעת באמת הוא שימוש חכם במה שלטכנולוגיה של ימינו יש להציע. קווסט מאסטר שכרה את שירותיו של מומחה אלקטרוניקה, שיוביל את הקו הטכנולוגי של הקווסטים שלנו ויבטיח חדשנות מקסימלית.

חידות שקשורות לעלילה

במהלך המשחק בחדרים שלנו לא תמצאו אפילו חידה אחת שאינה משתלבת באופן מושלם עם העלילה של הקווסט כולו. כל החידות בחדר מקדמות את העלילה ונאמנות לה באופן מלא.

בגלל המתחם

מיקום מרכזי

המתחם שלנו ממוקם במרחק 10 דקות הליכה מהקניון הגדול בפתח תקווה וכן ממרכז בילויים גדול, מה שמספק שלל אטרקציות ומקומות לאכול בסביבה. המתחם כולל מקומות חניה שמורים לקהל לקוחותינו, וכן נגיש מאוד למגיעים בתחבורה ציבורית. איך מגיעים אלינו

אזור המתנה מפנק

בזמן שאתם ממתינים לתחילת הקווסט שלכם תוכלו להנות מאזור ההמתנה המושקע שלנו, שהוא ממוזג ופרטי עבור הקבוצה שלכם ועם מוזיקת רקע, כיבוד קל ושתיה קרה וחמה. לכן, הרגישו חופשי להקדים בכמה שתרצו, כי אזור ההמתנה שלנו ממתין במיוחד עבורכם!

קירות אטומים לרעש

כל הקווסטים שלנו, וכן אזור ההמתנה וחדר המפעילים, מוקפים בקירות אקוסטיים אטומים לרעש. ההשקעה הנוספת הזו מבטיחה שלא תחשפו לספויילרים ולהפרעות אחרות בזמן ההמתנה ובמהלך המשחק שלכם.

בזכות השירות

זמינים לשירותכם

המענה הטלפוני שלנו פעיל שבעה ימים בשבוע, בשעות הפעילות.
כמו כן, בכל שעה ניתן לפנות אלינו באמצעות טופס יצירת קשר - אנו מתחייבים שלעולם לא תצטרכו להמתין מעל 12 שעות לתשובה מאיתנו.

מפעילים מהשורה הראשונה

חשוב לנו שהאנשים בצוות שלנו יאהבו את מה שהם עושים, ולכן הצוות שלנו מורכב כולו מאנשים שאוהבים חידות ומשחקי חשיבה, נלהבים מאוד מתחום משחקי הבריחה מהחדר, ושיחקו בעצמם בלא מעט חדרים כאלו.

לקוחות מרוצים

אנו משקיעים מאמצים רבים בכל התחומים על מנת לתת לכם חוויה בלתי נשכחת, וההשקעה הזו ניכרת בחוות הדעת החיוביות שאנו מקבלים מלקוחותינו. קווסט מאסטר מודה לקהל לקוחותיה על המילים הטובות, על החיוך הרחב ועל הפירגון. אתם נפלאים!